Teadlik seksuaalharidus noortele

Koolitus on suunatud noortele, et nad saaksid edaspidi olla rohkem teadlikud seksuaalsusest, seksist ja kõigest muust, mis sellega seotud. Arutluse all on teemad, millest üldjuhul koolis ega kodus ei räägita.

Koolitus koosneb kahest osast:

1. Esimeses osas tuleb juttu meeste ja naiste anatoomiast, hügieenist, armumisest, armastusest, eneseväärikusest, vahekorrast, naudingutest, pornomaailmast, eneserahuldamisest, vaimsest tervisest ja mõtete mõjust enesetundele ning muudest põnevatest ning kõnekatest teemadest. Kõigest räägitakse ilma tabudeta, ausalt ja siiralt, just noortele kohaselt ning teemadest, mis neid kõnetavad.

2. Teises osas vastab Epp osalejate küsimustele. Küsimusi on võimalik esitada anonüümselt ehk panna need paberile kirja ja pausi ajal libistada küsimuste laekasse.

Mis on oodatav tulemus?

Noored, kes on enesekindlamad ja iseendast teadlikumad. Hirmud ja tabud seksi ümber kaovad. Areneb oskus enda piire kehtestada ja julgus öelda, mis meeldib, mis mitte. Tekib parem kontakt enda ja teistega ning austus ja lugupidamine nii enda kui teiste inimeste suhtes.

Koolitus on mõeldud vanusegruppidele 12 - 14 eluaastat ja 15 - 17 eluaastast. Koolitus kestab kaks tundi ja maksumuseks on 25.- €.

"Selle koolituse läbi lihtsustan vanemate kasvatuslikku osa, mis puudutab seksuaalsust. Räägin noortele ausalt ja kergelt neist endist ja usun, et uus põlvkond saab läbi teadlikuma suhtumise vabaks ning nad suudavad murda selle aastakümneid tabuks peetud seksuaalmaailma ümber ehitatud müüri. Loodan, et nad võtavad sellest koolitusest endaga kaasa parima, et osata luua täiuslikum suhe iseendaga ja olla õnnelikud. Sina oled nr 1 ja kõik saab alguse meist endist!"    Koolitaja Epp Kärsin 

 

Registreerimiseks avatud koolitused

 • 01.11.2021 16:00-18:00

  Teadlik seksuaalharidus noortele (koolitus 15. - 17. aastastele noortele)

  25.00

 • 03.11.2021 16:00-18:00

  Teadlik seksuaalharidus noortele (koolitus 12. - 14. aastastele noortele)

  25.00

 • 15.02.2022 16:00-18:00

  Teadlik seksuaalharidus noortele (koolitus 12. - 14. aastastele noortele)

  25.00